SMV2W3M9JT
Mfr.Part #
SMV2W3M9JT
Manufacturer
TE Connectivity AMP Connectors
Description
SMV 2W 3M9 5%
Manufacturer :
TE Connectivity AMP Connectors
Product Category :
Chip Resistor - Surface Mount
Composition :
Metal Film
Failure Rate :
Features :
Anti-Sulfur, Flame Proof, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-65°C ~ 200°C
Package / Case :
4122 (10555 Metric), J-Lead
Power (Watts) :
2W
Resistance :
3.9 MOhms
Supplier Device Package :
SMD
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%
Datasheets
SMV2W3M9JT
Manufacturer related products
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK
    CONN RECEPT HOUSING CPC 4POS BLK
    CONN HOUSING SOCKET CPC 5POS BLK
    CONN PLUG HOUSING CPC 4POS BLACK